Organizujemy imprezę firmową — od czego zacząć?

Organizujemy imprezę firmową — od czego zacząć?

Impreza firmowa to wydarzenie, które powinno miło zapaść w pamięci uczestnikom — jej celem jest zintegrowanie pracowników oraz danie im możliwości bliższego poznania siebie nawzajem, co zwiększy efektywność pracy, a także poprawi nastrój panujący w firmie. Impreza firmowa pozwoli na nawiązanie wartościowych relacji na przyszłość, a także przyczyni się do zwiększenia reputacji wiarygodnej firmy na rynku pracy.

Podczas takiej imprezy można liczyć na odetchnięcie od pracy oraz codziennych problemów i na dobrą zabawę. Przede wszystkim należy zastanowić się nad charakterem imprezy — czy będzie ona bardziej oficjalna, czy "luźniejsza".
Od wybranego wariantu zależne jest miejsce, w którym zorganizujemy imprezę — ciekawym pomysłem jest wybór restauracji, która będzie znajdowała się w dobrej lokalizacji, gwarantuje to większą frekwencję uczestników. Menu powinno być dobrane do nawyków żywieniowych pracowników, dlatego wcześniej warto przeprowadzić wstępną ankietę, dzięki której będziemy wiedzieć, czy w naszym gronie są wegetarianie, weganie lub osoby nietolerujące laktozy, lub glutenu.
Na imprezie firmowej nie obejdzie się bez dobrej muzyki, która pozwoli uczestnikom na rozluźnienie się lub tańczenie w takt rytmicznych dźwięków. Podczas imprez firmowych szefowie powinni podsumować dotychczasowe osiągnięcia firmy, co pozwoli na podniesienie morałów pracowników oraz zachęci do dalszej pracy — należy skupić się na sukcesach, które przyniosły spore korzyści firmie. Emocje mogą podkręcić różnorodne konkursy lub loterie, których nagrodą będą ciekawe gadżety.
Dobrze jest zaplanować ciekawe aktywności dla pracowników, aby wypełnić czas imprezy, np. zabawy zespołowe, które wniosą do drużyny ducha zdrowej rywalizacji — nie tylko odprężą, ale również mogą mieć charakter edukacyjny, członkowie imprezy nabiorą do siebie wzajemnego zaufania. Wszelkie zabawy integracyjne wzmocnią zespół oraz wprowadzą do niego przyjazną atmosferę. Zobacz również ofertę Hotelu Coloseum w Jarosławiu: https://www.hotelcoloseum.pl/oferty/przyjecia-okolicznosciowe.html

Komentarze odwiedzających (0)
Napisz komentarz
Twoja końcowa ocena:

Zobacz także

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń placówkę
jako pierwszy
Oceń placówkę
jako pierwszy
Oceń placówkę
jako pierwszy

Jesteś osobą żądną wrażeń? Chciałbyś prze...
Każdy z nas ma jakieś swoje nawyki żywieniowe. ...
Luksusowe wyposażenie hotelu oraz szeroki wachlar...
Loty samolotem to bardzo wygodny sposób pod...
W przypadku wyjazdu do Chin konieczne jest wykupie...
Lato to doskonały czas na wspólne rodzinne podr...