Wakacje dla dzieci i młodzieży w Siedlisku Janczar

Wakacje dla dzieci i młodzieży w Siedlisku Janczar

Zastanawiasz się, gdzie możesz wysłać dzieci na wypoczynek w te wakacje? Jeżeli chcesz, aby poznały wspaniałych ludzi, nauczyły się nowych rzeczy, jak również spędziły ten niezapomniany czas z dala od zgiełku miasta, słusznym wyborem będą "wakacje w siodle" organizowane przez Siedlisko Janczar w Pstrągowej w okolicy Rzeszowa. W tym roku organizowane są również "wakacje z wyobraźnią", podczas których dzieci i młodzież będą rozwijać swoją kreatywność i artystyczną duszę. Dlaczego warto zainteresować się wspomnianymi wydarzeniami?

Wakacyjna jazda konna
"Wakacje w siodle" są obozem jeździeckim, podczas którego dzieci i młodzież w różnym przedziale wiekowym będą mogli rozpocząć swoją przygodę z nauka jazdy konnej Rzeszów z wykwalifikowanymi i profesjonalnymi instruktorami. Wypoczynek na terenie Siedliska Janczar jest szansą na zawarcie nowych przyjaźni, a także na bezpieczny i pełen ciszy wypoczynek, dzięki któremu dziecko zapomni o codziennych problemach i porządnie zrelaksuje się przed szkołą. "Wakacje w siodle" są idealnym rozwiązaniem dla dzieci i młodzieży, które wykazują zainteresowanie jazdą konną, a także są ciekawe nowych rzeczy — pragną odkrywać świat. W skład wydarzenia wchodzi nocleg, wyżywienie, jak również opieka przez wykwalifikowaną kadrę oraz ubezpieczenie, dzięki czemu dzieci są w dobrych rękach. Oczywiście oprócz nauki jazdy konnej dostępne są inne atrakcje, np. dyskoteki czy zabawy edukacyjne i sprawnościowe.

Obóz dla młodych artystów
Jeżeli Twoje dziecko wykazuje się kreatywnością i zdolnościami artystycznymi idealnym wydarzeniem będą organizowane w Siedlisku Janczar "wakacje z wyobraźnią". Jak będzie wyglądać wspomniane wydarzenie? Dzieci wraz z młodzieżą będą mogli spróbować swoim sił na obozie artystyczno-sportowym, podczas którego będą mogły wziąć udział w warsztatach wokalnych, improwizatorskich, artystycznych, a nawet tanecznych czy operatorskich. W ramach tego wydarzenia dzieci i młodzież również będą mogli spróbować nauki jazdy konnej.

Komentarze odwiedzających (0)
Napisz komentarz
Twoja końcowa ocena:

Zobacz także

Ocena: 5/5 (15 opinii)
Oceń placówkę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń placówkę
jako pierwszy

Dobry dentysta to taki, który nie tylko spr...
Z gwiazdkami hotelowymi spotkał się każdy, kto ...
W czasie świąt, ferii i wakacji hotele to najpop...
Regularna jazda konna oferuje sporo zalet. Przede ...
Wypad do Indii to niesamowite zdarzenie, któ...
Impreza firmowa to wydarzenie, które powinn...