Domek Radawa

Miejsce
w bazie:
6
Domek Radawa
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 2

Opis placówki turystycznej

Całosezonowy Domek Radawa to atrakcyjnie prezentujący się budynek, który jest usytuowany w samym sercu Radawy. Radawa to doskonałe miejsce do aktywnego lub nieco bardziej leniwego wypoczynku — miejsce znane jest ze świeżego powietrza oraz przepięknych krajobrazów leśnych. W lecie w Radawie warto skorzystać z dobrodziejstw pobliskiego zalewu — domek zlokalizowany jest ok. 80 metrów od zalewu, tuż przy zaporze. Natomiast zimą można spacerować po okolicy, zwiedzając pobliskie ścieżki przyrodniczo-krajobrazowe. Po przebytym spacerze będzie można ogrzać się w domku, w którym włączone jest profesjonalne ogrzewanie, jak również zajmuje się salon ze stylowym kominkiem, obok którego umieszczono telewizor.

Domek Radawa umieszczony bezpośrednio przy rzece oferuje trzy pokoje dwuosobowe oraz jeden pokój czteroosobowy — można wybrać się do niego całą rodziną.
Domek równie dobrze sprawdzi się jako lokum dla znajomych, którzy wybrali się na wspólny wypad. Całosezonowy domek wyposażony jest w łazienkę z wanną oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem — można przywieźć swoje produkty oraz napoje, dzięki czemu wypad do restauracji nie będzie koniecznością, tylko możliwością. W lecie do zaoferowania jest taras o długości 60 m, na którym można rozłożyć leżaczki lub koc i oddać się wypoczynkowi w promieniach słońca. Co więcej, znajduje się tutaj również miejsce na ognisko wraz z grillem, co pozwoli na zorganizowanie wieczornych spotkań.
Pobyt w domku Radawa będzie komfortowym doświadczeniem — wypoczynek na łonie natury nie jest związany z rezygnacją dogodności oraz standardów. W pobliżu obiektu jest mnóstwo atrakcji zarówno dla osób preferujących aktywny wypoczynek, jak i wyciszenie w otoczeniu natury. Dostępne są rowery, na których można przemierzać ok. 30 km ścieżki na płaskim terenie. Niecałe 10 metrów od domku znajduje się karczma z domowym jedzeniem, natomiast 100 m od domku jest zalew Radawa z wieloma atrakcjami, m.in. boiskiem do siatkówki oraz piłki nożnej. Przy zalewie znajduje się wypożyczalnia kajaków z możliwością wyboru długości trasy. W małej miejscowości Radawa znajduje się w pełni wyposażony i dostępny całosezonowo domek do wynajęcia. Mnóstwo atrakcji zarówno w okresie letnim, jak i zimowym dla osób aktywnych, szukających odpoczynku czy dzieci.

Oceń placówkę
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Jakość obsługi
Komentarze odwiedzających (2)
~Staszek
śliczne domki w okolicy zalewu, polecam
~Justyna
ładne domki w dobrej lokalizacji:) i przyjazne dla dzieci!
Napisz komentarz
Twoja końcowa ocena:

Zobacz także

Powstańców Warszawy 7
81-718 Sopot
tel: 730717171
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Kanonicza 15
31-002 Kraków
tel: 537 872 193
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Toruńska, 10A
87-148
tel: 566783115
Oceń placówkę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów
tel: 178571830
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Pstrągowa to malownicza miejscowość, położona...
Każdy z nas ma jakieś swoje nawyki żywieniowe. ...
Dzięki protetyce stomatologicznej możliwe jest o...
Coraz większą popularność zyskuje proekologicz...
Wyjeżdżasz w tym roku na wczasy do Zakopanego? N...
Loty samolotem to bardzo wygodny sposób pod...