Gdzie zorganizować grilla przez cały rok?

Gdzie zorganizować grilla przez cały rok?

W sezonie letnim grill jest jedną z najbardziej popularnych form spotkań o charakterze towarzyskim — organizowany jest na świeżym powietrzu, a także związany jest z przygotowaniem prostych w przygotowaniu, a zarazem smacznych dań. Grillowanie wpisze się w gusta niemal każdego, ponieważ jest to taka forma aktywności, która pozwala na spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi bez uprzedniego przygotowania. Należy jedynie znaleźć odpowiednie miejsce, w którym można grilla rozpalić — oczywiście jeżeli mieszkasz w mieście, jest to dość problematyczne, jednakże nie musisz szukać daleko!

Siedlisko Janczar na Pstrągowej oferuje aż dwa budynki, w których można zorganizować grilla - miejsce na grilla Rzeszów. W okolicach Rzeszowa oraz Strzyżowa można stworzyć niezapomnianą ucztę z jadłem regionalnym, oraz staropolskim. Na Siedlisku Janczar dostępna jest całoroczna chata, przeznaczona do pomieszczenia nawet 300 osób. Duża chata jest idealnym miejscem do organizacji imprez rodzinnych oraz imprez o charakterze firmowym z muzyką w tle. Co więcej, wspomniana przestrzeń jest w pełni wyposażona w zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne.

Oprócz dużej chaty Siedlisko Janczar ma do dyspozycji również małą chatę, która swoją budową oraz wykończeniem przypomina stylową altanę i jest miejscem otoczonym zielonymi terenami. We wspomnianym budynku może zmieścić się ok. 80 osób. Podczas trwania grilla w małej chacie można wyjść na zewnątrz i cieszyć się widokiem zniewalającej natury. Wnętrze małej chaty grillowej wyposażone jest w stoły, ławki oraz specjalne miejsca przeznaczone na ognisko, grilla, a także pieczenie prosięcia. Siedlisko Janczar oprócz przestrzeni, w której można spędzić miły czas z rodziną i przyjaciółmi oferuje komfortowe noclegi w profesjonalnie wyposażonych pokojach. Przeczytaj także tutaj

Komentarze odwiedzających (0)
Napisz komentarz
Twoja końcowa ocena:

Zobacz także

Oceń placówkę
jako pierwszy
Oceń placówkę
jako pierwszy
Oceń placówkę
jako pierwszy
Oceń placówkę
jako pierwszy
Oceń placówkę
jako pierwszy

Jazda konna Rzeszów potrafi być świetną ...
Jednym z najbardziej fascynujących miejsc na mapi...
Szukając dziecku kreatywnego zajęcia, warto...
W przypadku wyjazdu do Chin konieczne jest wykupie...
Dobry dentysta to taki, który nie tylko spr...
Pekin stanowi jedno z najbardziej interesujących,...